SALE SZKOLENIOWE-BIZNESOWE

Oferujemy sale szkoleniowe oraz sale biznesowe w dogodnej lokalizacji w śródmieściu Olsztyna.

Sala szkoleniowa wyposażona jest w stoły modułowe, umożliwiające dowolne ich ustawienie. Sala jest przestronna i jasna. Posiada bogate wyposażenie multimedialne.

Sala biznesowa umożliwia kameralne spotkanie. W profesjonalnych warunkach i wygodnym wnętrzu możesz przeprowadzić spotkanie/prezentacje/negocjacje z klientem. Spotkanie w komfortowych warunkach, w spokoju, przy dobrej kawie, to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Samochód można zaparkować w miejskiej płatnej strefie parkowania lub na parkingu bezpłatnym oddalonym ok. 150 m od biura. Bardzo  bliska dostępność środków komunikacji miejskiej (linie autobusowe oraz tramwajowe) to równie istotne korzyści tej lokalizacji. Wokół budynku jest teren zielony, park.

Mieścimy się również niedaleko Dworca Głównego PKP/PKS. Do centrum miasta można dotrzeć w 7 minut samochodem lub autobusem.

Sale dostępne są jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00 (istnieje możliwość indywidualnego  dopasowania czasu pracy do potrzeb Klientów, dopłata + 25% po godz. 16:00, +50% w soboty oraz niedziele).

Możliwość zamówienia pełnego serwisu kawowego oraz cateringu.

sala szkoleniowa

CENY PODANE NA STRONIE SĄ CENAMI NETTO. DO CEN NALEŻY DOLICZYĆ 23% VAT.

Zarezerwuj poprzez formularz – dostaniesz potwierdzenie zwrotne.

Adres email (wymagane)

Rezerwacja - zostaw nam wiadomość

adminSALE SZKOLENIOWE-BIZNESOWE